+371 67229116 vas@vas.gov.lv Facebook
Jaunumi

Aicinām pieteikties bezmaksas divu dienu semināram franču valodā

/28.05.2018/

Valsts administrācijas skola (VAS) un Francijas nacionālās administrācijas skola (ENA), sadarbībā ar Starptautisko Frankofonijas organizāciju (SFO) aicina visus, kuri vēlās pilnveidot savas franču valodas zināšanas uz bezmaksas divu dienu semināru franču valodā.


Šīs seminārs par Eiropas Savienības Eiropas Personāla atlases biroja (EPSO) atklāto konkursu un par EPSO testa praktiskajiem uzdevumiem ir domāts visiem, kuri vēlās mainīt karjeras virzienu, uzlabot savas matemātiskās iemaņas, teksta loģisko analīzi un abstrakto domāšanu un kam ir interese par karjeru ES institūcijās vai aģentūrās kādā no 28 ES dalībvalstīm vai citviet pasaulē kādā no 139 ES delegācijām.
 
Mērķa grupa: diplomāti, speciālisti ar pieredzi starptautiskajās attiecībās vai jurisprudences jomā, valsts pārvaldē un pašvaldībās nodarbinātie, kuru darbs saistīts ar Eiropas Savienības jautājumiem, tulki, tulkotāji, komunikācijas speciālisti, franču valodas pasniedzēji, gidi, pētnieki vai augstskolu absolventi.
 
Maksimālais dalībnieku skaits: 30.
 
Minimālais nepieciešamais franču valodas zināšanu līmenis: B2 (ar apliecinājumu – DELF/ DALF sertifikāts, TFC sertifikāts, sertifikāts par mācībām Francijas institūtā mācību kurss augstskolā, darbs frankofonā valstī, VAS sertifikāts, u.c.).
 
Datumi: 2018.g. 28. un 29. jūnijs.
 
Vieta: Valsts administrācijas skola, Raiņa bulvāris 4, Rīga.
 
Dalību maksa: Balstoties uz pieteikuma anketās sniegto informāciju, Starptautiskā Frankofonijas organizācija apstiprinās dalību 30 dalībniekiem, kuriem segs dalības maksu seminārā.
 
Pieteikšanās: Lai pieteiktos semināram lūgums aizpildīt pieteikuma anketu franču valodā un nosūtīt atpakaļ uz e-pastu jekaterina.romanenko@vas.gov.lv līdz š.g. 7. jūnijam.
 
NB! Informējam, ka Jūsu sniegtā personu datu saturošās informācijas apstrāde tiks veikta tikai norādītos un likumīgos nolūkos.

Lai iepazītos ar informāciju par personas datu apstrādi iestādē, aicinām apmeklēt Valsts administrācijas skolas tīmekļa vietnes saiti: http://www.vas.gov.lv/lv/par-personas-datu-apstradi
  
 
 
« Atpakaļ