+371 67229116 vas@vas.gov.lv Facebook
Jaunumi

Starptautisks seminārs franču valodā Rīgā

/23.02.2016/

Š.g. 28.-29. aprīlī Valsts administrācija skolā notiks seminārs „Eiropas Savienības struktūrfondu vadība 2014.-2020. gada plānošanas periodā: aktuālie izaicinājumi un terminoloģijas elementi” (franču valodā).

Semināra pirmā diena tiks veltīta ES struktūrfondu terminoloģijas apguvei, savukārt otrajā dienā noritēs seminārs par izaicinājumiem ES struktūrfondu 2014.-2020. gada plānošanas periodā semināra programma
Divu dienu laikā tā dalībniekiem būs iespēja iegūt darbam specifiskas lingvistiskas prasmes, veicinot viņu spēju veiksmīgi koordinēt un piedalīties starptautiskās darba grupās, kā arī argumentēt un aizstāvēt savu pozīciju, piedaloties daudzpusējās sarunās.

Pasniedzēji/eksperti:
1. diena - Jekaterina Smirnova un Damien Serpault (Francijas Institūts, Latvija)
2. diena - Marco Lopriore (Eiropas Publiskās administrācijas institūts - EIPA, Beļģija)

Mērķauditorija: ierēdņi, kas iesaistīti ES struktūrfondu finansētu projektu sagatavošanā, īstenošanā un novērtēšanā.Minimālais zināšanu līmenis franču valodā: B1
 
Pieteikšanās termiņš: 4. marts, 2016 (līdz 23:59), aizpildot pieteikšanās anketu saitē http://ej.uz/Sem28-29_04
 
Martā tiks izvērtēti dalībnieku pieteikumi un ar viņiem sazināsies semināra organizatori.
 
Izmaksas: dalība seminārā ir bezmaksas - mācību maksu programmas « Franču valoda starptautiskajās attiecībās » ietvaros sedz Starptautiskā Frankofonijas organizācija (Organisation Internationale de la Francophonie).
 
Norises vieta: Valsts administrācijas skola (Raiņa bulvāris 4), Rīga
 
NB! Semināra ietvaros būs lieliska iespēja veikt pieredzes apmaiņu ar nozares ekspertiem no citām valstīm: uz semināru aicināti arī ierēdņi no Igaunijas un Lietuvas, kā arī no Albānijas, Andoras, Armēnijas, Austrijas, Bulgārijas, Bosnijas un Hercegovinas, Grieķijas, Horvātijas, Kipras, Maķedonijas, Melnkalnes, Moldovas, Rumānijas, Serbijas, Slovākijas, Slovēnijas un Ungārijas.
 
« Atpakaļ