+371 67229116 vas@vas.gov.lv Facebook
Jaunumi

Aicina valsts pārvaldē nodarbinātos pieteikt mobilitātes projektus

/29.01.2016/

Sākusies pieteikšanās Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmai "Valsts administrācija". Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2016.gada 30.marts.

Programmas mērķi:
  1. Vecināt zināšanu apmaiņu un sadarbības tīklu veidošanu starp valsts reģionālām un pašvaldību institūcijām NB8 valstīm (Igaunijas, Islandes, Lietuvas, Latvijas, Norvēģijas, Zviedrijas, Somijas, Dānijas);
  2. Harmonizēt efektīvās darba metodes valsts pārvaldes sektorā.
Programmas ietvaros tiek apmaksāti 60 procenti no visiem izdevumiem – ceļa izdevumi, uzturēšanās izdevumi, dienasnauda. Lai projektam saņemtu finansējumu, kopā ir nepieciešami trīs partneri. Ziemeļvalstu dalībniekiem ir jāapmeklē vismaz divas Baltijas valstis un Baltijas valstu dalībniekiem ir jāapmeklē vismaz divas Ziemeļvalstis.
 
Pieteikšanās projektam ir vienkārša:
  1. Elektroniskā pieteikšanās sistēma ir atvērta sekojošā saitē www.nb8grants.org;
  2. Reģistrējaties vai pierakstieties, ja esat jau sistēmas lietotājs un sāciet aizpildīt pieteikuma formu – atceraties, ka pieteikumu var aizpildīt soli pa solim līdz pat projekta iesniegšanas termiņa beigām;
  3. Ievērojiet pieteikumu termiņa beigas – 2016. gada 30.marts;
  4. Uzmanīgi izlasiet vadlīnijas un savlaicīgi sāciet meklēt projekta partnerus, jo tas var aizņemt ilgāku laiku.
Programmai var pieteikties valsts institūciju un pašvaldību darbinieki, iesniedzot individuālus vai grupu pieteikumus (2-8 cilvēki grupā). Programma ir paredzēta visos administratīvajos līmeņos (valsts, reģionālais, vietējais) un dažādās nozarēs strādājošiem.
 
2015. gada rezultāti
2015. gadā tika apstiprināts finansējums 58 projektiem ar kopējo summu -  276  991 EUR. Projektos piedalījās 325 ierēdņi un valsts iestāžu darbinieki.
 
Kontakti:
Programmas koordinators Igaunijā
Madis Kanarbik
Tālrunis: +372 7 423 625
e-pasts: public.administration@norden.ee
 
Kontaktpersona Latvijā
Daina Mežecka
Tālrunis: 29394399
e-pasts: daina@norden.lv 
« Atpakaļ