+371 67229116 vas@vas.gov.lv Facebook
Jaunumi

Noslēgts līgums par ilgtermiņa sadarbību

/11.05.2016/

Š.g. 11. maijā Valsts administrācijas skolas (VAS) direktore Edīte Kalniņa un Latvijas Universitātes (LU) rektors Indriķis Muižnieks parakstīja sadarbības līgumu.

„Valsts pārvaldē nodarbināto profesionālās kompetences pilnveidošanai VAS mērķtiecīgi tiecas sniegt aizvien kvalitatīvākus mācību pakalpojumus. Viens no veidiem, kā nodrošināt tik augsta līmeņa apmācības, ir sadarbības attīstīšana ar akadēmisko vidi. LU ir nozīmīgākā augstākās izglītības iestāde, ar kuru noslēdzam sadarbības līgumu pēdējo mēnešu laikā”, stāsta Edīte Kalniņa.

Noslēgtais līgums paredz VAS un LU sadarbību valsts pārvaldes nodarbināto profesionālās kompetences pasākumu īstenošanā un pilnveidošanā, īslaicīgo mācību kursu, profesionālās kompetences pakalpojumu izstrādi un īstenošanu, pasniedzēju un ekspertu piesaisti, mācību metodikas un materiālu izstrādi, inovāciju un tehnoloģiju pārnesi un attīstību, starptautisko projektu īstenošanu, prakšu vietu valsts pārvaldē apzināšanu un nodrošināšanu LU studentiem, informācijas izplatīšanu par pieejamiem pakalpojumiem valsts pārvaldes nodarbinātajiem, administratīvās vadības savstarpējo konsultāciju un sanāksmju veicināšanu.

« Atpakaļ