sarkani un balti papīra kuģīši

Aicinām publiskajā pārvaldē strādājošos jomas ekspertus kļūt par pasniedzēju Valsts administrācijas skolā!

Publiskajā pārvaldē ir daudz profesionāļu, praktiķu, jomas ekspertu ar potenciālu kļūt par mācību fasilitatoriem, treneriem un pasniedzējiem, lai dalītos ar savu pieredzi un zināšanām ar citiem publiskajā pārvaldē strādājošajiem.

Mums ir svarīgas Jūsu zināšanas un pieredze, kuras var nodot tālāk,  lai publiskā pārvalde kļūtu profesionālāka, inovatīvāka un viedāka.

Ieguvumi:

  • Iespēja apgūt pasniedzēju sagatavošanas programmu darbā ar pieaugušajiem (mācību programma pielikumā. Sākums jau oktobra beigās);
  • Atlīdzība par pasniedzēja darbu;
  • Neatsverama pieredze un izaugsme profesionāli un personīgi;
  • Iespēja piedalīties publiskās pārvaldes procesos, veidot jaunus sadarbības tīklus.

Prasības:

  • Pieredzi attiecīgajā jomā vismaz 3 gadi;
  • Augstākā izglītība;
  • Vēlama pasniegšanas pieredze;
  • Motivācija kļūt par pasniedzēju.

Mācību programma pasniedzēju sagatavošanai notiks no 27.oktobra līdz 2023.gada janvārim, 5 nodarbības un 2 no tām klātienē.

Pieteikšanās ir noslēgusies!

 

Līga, pasniedzēja juridiskajos jautājumos:

“Varu teikt, ka pasniegšana ir mans MŪŽIZGLĪTĪBAS process, jo, lai kādam jaut ko mācītu, man pašai ir jāseko līdzi jaunākajai informācijai konkrētajā tēmā. Mācības ir platforma, lai tiktos ar citu iestāžu kolēģiem un dalītos PIEREDZĒ, kas ir noderīga arī man ikdienas darbā kā ierēdnim. Mācības vienmēr ir PRIEKS, jo ir brīnišķīgi satikt cilvēkus, kas pilnveido savas prasmes un iemaņas!”


Svjatoslavs, pasniedzējs elektronisko dokumentu pārvaldības jautājumos:

“Protams, tagad ir lielāka pieredze pasniegšanā. Pateicoties jautājumiem nodarbību laikā, kā arī atgriezeniskai saitei, man ir lielāka skaidrība, kurām tēmām jāpievērš vairāk uzmanības. Ir arī idejas, kā uzlabot elektronisko dokumentu sagatavošanas procesu no LNA puses.”


Dana, pasniedzēja ievadkursam jaunajiem nodarbinātajiem valsts pārvaldē un par ES fondu jautājumiem:

“Pirms četriem gadiem dalība VAS rīkotajā pasniedzēju sagatavošanas programmā man bija lieliska iespēja ne tikai pārbaudīt sevi, bet arī apgūt vērtīgas jaunas zināšanas par Latvijas valsts pārvaldi un pilnveidot savas lektora prasmes. Šo mācību rezultātā uzsāku pasniegt ievadkursu jaunajiem valsts pārvaldes darbiniekiem, šo gadu laikā man tas ir bijis stimuls nemitīgi sekot līdzi aktualitātēm valsts pārvaldē, pastāvīgi pilnveidot savu lekciju saturu un apgūt jaunas tehnoloģijas un pasniegšanas metodes, it īpaši pandēmijas laikā.

Tikšanās ar jaunajiem valsts pārvaldes darbiniekiem man sniedz lielu gandarījumu un prieku, ka arvien ir cilvēki, kas vēlas strādāt savas valsts labā, un es varu viņiem palīdzēt ar savām zināšanām. Šis lekciju kurss iedvesmo arī mani turpināt sniegt savu ieguldījumu Latvijas valsts pārvaldes darbā un vienmēr sniedz man jaunas zināšanas un idejas.”