Projekta aktualitātes
att

Š.g. 12. un 13.septembrī Valsts administrācijas skolā norisinājās mācības “Publiskais pakalpojums: Publisko pakalpojumu sistēma, Valsts portālu attīstības stratēģija, pārvaldības modelis un lietojamība”, kuras vadīja pasniedzējs ar starptautisku pieredzi tiešsaistes publisko pakalpojumu izstrādāšanā un plānošanā Mortens Mejerhofs Nīlsens (Morten Meyerhoff Nielsen) no Dānijas.

Mācību dalībnieki tika iepazīstināti ar publisko pakalpojumu nodrošināšanu tiešsaistē, labas lietotāju pieredzes nodrošināšanu, kā arī valdības portālu un tīmekļa vietņu pārvaldības un attīstības modeļiem. Mācībās piedalījās 25 valsts pārvaldē nodarbinātie no Ekonomikas ministrijas, Valsts kancelejas, Valsts reģionālās attīstības aģentūras un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas.

Mācību dalībnieki augstu novērtējuši gan kursa saturu, gan pasniedzēja sniegumu (vidējais vērtējumus – 8,6 balles), kā arī pozitīvi novērtējuši iespēju iegūt informāciju par tiešsaistes risinājumu izstrādi un portālu pārvaldības risinājumiem. Pozitīvi tika novērtēta arī iespēja salīdzināt publiskos pakalpojumus dažādās valstīs un kolēģu vidū diskutēt par Latvijas portālu attīstības iespējām.


Mācības organizētas VAS projekta Nr. 3.4.2.0/15/I/001 “Valsts pārvaldes cilvēkresursu profesionālā pilnveide labāka regulējuma izstrādē mazo un vidējo komersantu atbalsta jomā” ietvaros (projektu līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds).

att