Projekta aktualitātes
Projekta logo

16. maijā notika vebinārs “Atklāj savas sadarbības prasmes: tīklošanās un efektīvs darbs komandā”, kas pulcēja kuplu dalībnieku skaitu. Vebinārā tika apskatītas divas aktuālas tēmas: tīklošanās māksla un darbs komandā.

Agnese Strazda, Riga Business School programmu, mārketinga un komunikācijas direktore, kā arī Swedish Chamber of Commerce in Latvia valdes locekle, iepazīstināja ar tīklošanās mākslas noslēpumiem. Viņas prezentācijā tika apskatīti gan paņēmieni efektīvai pašprezentācijai, gan iekšējie šķēršļi, kas bieži vien attur cilvēkus no tīklošanās uzsākšanas. A. Strazda sniedza vērtīgus padomus, kā pārvarēt bailes no tīklošanās un veiksmīgi ieviest šīs prasmes praksē.

Vebināra otrajā daļā uzmanība tika pievērsta izcilas komandas elementiem. Edgars Pukinsks, FranklinCovey Latvia treneris, izskaidroja dažādu komandas dalībnieku lomu specifiku. Viņš detalizēti analizēja sinerģijas lomu komandas darbā un sniedza ieteikumus, kā gūt maksimālu labumu no dažādu viedokļu sadursmes.

Dalībnieki vebinārā aktīvi iesaistījās diskusijā, uzdodot jautājumus par tīklošanos un komandas darbu. Tika uzdoti jautājumi, kas saistīti, piemēram, ar introvertu un ekstravertu cilvēku atšķirībām tīklošanās kontekstā, pieklājības sarunu uzsākšanu un uzturēšanu, lomu maiņu komandā un sadarbības veicināšanu konkurence apstākļos.

Vebinārs tika organizēts projekta “Publiskās pārvaldes profesionalizācija un administratīvās un kapacitātes stiprināšana” (projekta Nr.6.3.1.2.i.0/1/22/I/VK/001) ietvaros.

Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai par mūsu organizētajiem vebināriem, lai nepalaistu garām vērtīgas izglītības un attīstības iespējas!

#Vebinārs #ProfesionālāIzaugsme #KompetenčuAttīstība #PubliskāPārvalde #MācīšanāsUnAttīstība