Jaunumi Projekta aktualitātes
Projekta logo

2023. gada 24.-25. augustā notika divu dienu pasākums "Skola@vasara2023: Iepirkumu praktikums", kas pulcēja 54 valsts pārvaldes un pašvaldību iepirkumu speciālistus no visas Latvijas. Pasākuma laikā tika veicināta profesionāla tīklošanās un dalīšanās pieredzē starp nozares kolēģiem, tādējādi papildinot vienam otru ar vērtīgu iepirkumu pieredzi un viedokļiem par dažādām problēmsituācijām.

Dalībnieki praktiskās nodarbībās izspēlēja visus iepirkuma procesa posmus, piedaloties interaktīvās aktivitātēs, kuras vadīja pieredzējuši Iepirkumu uzraudzības biroja darbinieki:  Signe Muceniece, Evija Mugina, Līga Jaunozola, un Agnese Irmeja.

Praktikums ir daļa no Iepirkumu veicēju programmas, šīs programmas ietvaros tiek piedāvātas tiešsaistes lekcijas par iepirkumu aktualitātēm, līdz šim ir notikušas 6 lekcijas, kurās kopumā ir piedalījušies 389 dalībnieki.

Ja jūs interesē dalība mācībās par iepirkumiem, joprojām ir iespējams pieteikties Iepirkumu veicēju programmā. Lai saņemtu papildu informāciju un veiktu pieteikšanos, apmeklējiet sadaļu https://www.vas.gov.lv/lv/jaunums/iepirkumu-veiceju-macibu-programma

Paldies visiem pasākuma dalībniekiem un lektoriem par šo lielisko pieredzi un zināšanu apmaiņu iepirkumu jomā!

Mācības, IUB vadītājs
Mācību pasākums zālē, mācību dalībnieki
Mācību dalībnieki grupu darbā
Mācības, mācību dalībnieki

Mācības realizētas Valsts administrācijas skolas Eiropas Savienības Atveseļošanas fonda projekta  Nr.6.3.1.2.i.0 “Publiskās pārvaldes profesionalizācija un administratīvās kapacitātes stiprināšana” ietvaros.