Projekta aktualitātes
att

Valsts administrācijas skola sadarbībā ar Valsts kanceleju un Latvijas Psihologu biedrību piedāvā četru vebināru ciklu valsts pārvaldes darbiniekiem - attālinātā darba vadība un organizācija.

Izprotot valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas izaicinājums un vēloties sniegt atbalstu, iedrošinājumu un jaunas zināšanas iespējami plašam interesentu lokam, Valsts administrācijas skola sadarbībā ar Valsts kanceleju un Latvijas Psihologu biedrību ir izveidojusi vebināru ciklu valsts pārvaldes darbiniekiem – attālinātā darba vadība un organizācija.

Vebināru mācību aktivitāšu piedāvājums ir izveidots, balstoties uz Valsts kancelejas 27.03. – 03.04.2020. veiktās darbinieku noskaņojuma aptaujas rezultātiem, kurā piedalījās 3206 respondenti. Vebināru laikā tiks skatītas tādas tēmas kā atbalsts attālinātā darba veikšanā un vadīšanā, komandas motivēšanā, saliedēšanā un virzīšanā krīzes apstākļos, atbalsta sniegšana kolēģiem un klientiem, stresa radīto emociju pārvaldība un personīgā efektivitāte.

Vebināru ciklā ir iekļauti četri dažādi vebināri, kas katrs ir pielāgots atšķirīgām mērķauditorijām, taču kopumā ir noderīgs ikvienam, kas strādā attālināti. 

Detalizēta vebināru programma.


Mācības finansētas ESF projekta Nr.3.4.2.0/15/I/001 “Valsts pārvaldes cilvēkresursu profesionālā pilnveide labāka regulējuma izstrādē mazo un vidējo komersantu atbalsta jomā” ietvaros.

att