+371 67229116 vas@vas.gov.lv Facebook
Jaunumi

Iespēja pieteikties semināram „Vācija un Eiropa”

/31.08.2016/

Seminārs tiek organizēts no š.g. 28.novembra līdz 2. decembrim sadarbībā ar Valsts administrācijas Federālo akadēmiju Vācijā. Tā ietvaros būs iespēja iepazīties ar Vācijas konstitucionālo sistēmu, valsts uzbūvi, kā arī Eiropas Savienības politikas īstenošanu Vācijā.

Seminārs tiek organizēts programmas European Reciprocal Training (Eiropas Savstarpējās Apmācības (ERT) ietvaros. Programmas mērķis ir pieredzes apmaiņa un izpratnes radīšana par Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu valsts pārvaldes sistēmām un politikas vadīšanas mehānismiem, kā arī sadarbības tīkla veidošana starp valsts pārvaldes darbiniekiem ES dalībvalstīs.
Pasākuma ietvaros būs iespēja apmeklēt galvenās likumdošanas un izpildvaras institūcijas Vācijā, iepazīstoties ar to darbību un uzdevumiem, kā arī tikties un piedalīties diskusijās ar deputātiem par darba tirgus, imigrācijas un ar parlamentu saistītiem jautājumiem, apmeklēt valsts pārvaldes un politikas ieviesējinstitūcijas. Dalībniekiem tiks nodrošinātas arī ekskursijas uz Saksijas federālo zemi un „Caurspīdīgo fabriku” Drēzdenē.

Mērķauditorija: ES valstu augstāko līmeņu ierēdņi

Dalības maksa: nav, seminārs ir bezmaksas, bet tā dalībniekiem vai dalībnieka pārstāvētai organizācijai jāsedz ceļa un izmitināšanas izdevumi.

Valoda: angļu

Pieteikšanās: līdz š.g.25.septembrim, aizpildot reģistrācijas formu un nosūtot to Katharina.Konstanty@bakoev.bund.de

Semināra programma 
Informācija par Eiropas Savstarpējām Apmācībām (ERT) semināriem

 
« Atpakaļ