+371 67229116 vas@vas.gov.lv Facebook
Jaunumi

Valsts administrācijas skolu vadīs Agita Kalviņa

/01.08.2017/

Ministru kabinets otrdien, 27.jūnijā, Valsts administrācijas skolas (VAS) direktora amatam apstiprināja Agitas Kalviņas kandidatūru, kura līdz šim bija Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas "RISEBA" maģistra studiju programmas "Personāla vadība" zinātniskā vadītāja, pasniedzēja un strādāja uzņēmuma "Smart Change Consult" valdes locekles un konsultantes amatā.

“Valsts administrācijas skolas loma ir būt par stratēģisku sadarbības partneri valsts pārvaldes reformu realizācijā un platformai talantu izaugsmei, palīdzot attīstīt prasmes, kas darbiniekiem un vadītājiem ļautu tikt galā ar pārmaiņu izaicinājumiem. Līdz ar to svarīgākie virzieni, pie kuriem turpināt strādāt, izmantojot jaunākās metodes apmācību jomā, ir mācību piedāvājuma veidošana atbilstoši valsts pārvaldes nepieciešamajām kompetencēm, apmācību sasaiste ar karjeras izaugsmi un talantu vadību,” uzsver A. Kalviņa.

A.Kalviņai ir ilgstoša pieredze cilvēkresursu vadībā, konsultēšanā, tai skaitā profesionālās attīstības jomā. Līdz šim viņa konsultēja publiskā un privātā sektora organizācijas stratēģiskajā plānošanā, pārmaiņu vadībā, procesu efektivizācijā, vadītprasmēs, tai skaitā starptautiskā vidē. A.Kalviņa ir bijusi augsti novērtēta pasniedzēja arī Valsts administrācijas skolas īstenotajās mācībās.

No 2001.-2009.gadam viņa vadījusi Britu Padomi Latvijā, bijusi Britu padomes Reģionālās vadības padomes locekle (13 Britu padomes struktūrvienības Centrālajā un Ziemeļeiropā, Krievija), Cilvēkresursu pārmaiņu programmas vadītāja.
 
A.Kalviņai ir maģistra grāds angļu valodā un literatūrā un sertifikāts par programmas pabeigšanu publiskajā pārvaldē. Pašlaik A.Kalviņa vadībzinātnes doktorantūras programmā izstrādā promocijas darbu.

Foto: Anrijs Požarskis,
Raksts avīzē "Diena":
http://www.diena.lv/raksts/viedokli/latvija/saprast-ka-svarigs-ir-rezultats-nevis-prasibu-pildisana-14180998
 
« Atpakaļ