+371 67229116 vas@vas.gov.lv Facebook
Jaunumi

Valsts administrācijas skola uzsākusi īstenot mācības jaunajiem valsts pārvaldē nodarbinātajiem.

/25.09.2019/

2018./2019.gadā sadarbībā ar Valsts kanceleju un valsts pārvaldes iestādēm veikta Ievadkursa darbam valsts pārvaldē pilnveide, kā arī nodrošināta pasniedzēju komandas sagatavošana. Turpmāk ievadkursa mācības vadīs valsts pārvaldes eksperti, kas ikdienā strādā dažādas valsts pārvaldes iestādēs, kas dos iespēju kursu pasniegt atbilstoši valsts pārvaldes aktualitātēm un vajadzībām.

Š.g. 20. un 23.septembrī mācības tika nodrošinātās otrajai dalībnieku grupai. Divu dienu mācības ietver gan teoriju, gan praktiskās nodarbības dažādās valsts pārvaldei aktuālās tēmās – ievads darbam valsts pārvaldē, darbs ar informāciju, komunikācija un sadarbība (mutiskā un rakstiskā saziņa, lietišķā etiķete, emocionālā inteliģence u.c.),  kā arī dalībniekiem organizēta ekskursija uz Ministru kabinetu, lai iepazīstinātu ar Ministru kabineta un Valsts kancelejas darbību. Dalībnieku grupu sagaidīja un uzrunāja Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis.

Atvērtais mācību kurss (dažādu iestāžu jaunajiem nodarbinātajiem) Valsts administrācijas skolā tiks organizēts vismaz četras reizes gadā.

Plānotie kursa norises datumi:

-4.oktobris: pasniedzēja Dana Heiberga
-7.oktobris: pasniedzēja Sanita Maurīte-Šmite
 

- 29.novembris: pasniedzēja Ieva Lībķena
- 2.decembris: pasniedzēja Sanita Sirmā


Kursa satura izveide un pasniedzēju sagatavošana kursa pasniegšanai tika īstenota ERASMUS PLUS programmas pamatdarbības Nr.2 (KA 2) stratēģiskās partnerības pieaugušo izglītības projekta “Pasniedzēju kompetenču stiprināšana pieaugušo izglītības jomā” ietvaros, vienošanās Nr. 2017-1-HR01-KA204-035390. Projekta mērķis ir uzlabot pieaugušo izglītību piecu projekta sadarbības partneru valstīs – Horvātijā, Zviedrijā, Latvijā, Lietuvā, Polijā, definējot pieaugušo izglītotāju pamatkompetences, kā arī nodrošinot dažādus mācību pasākumus pasniedzējiem.

 
« Atpakaļ