+371 67229116 vas@vas.gov.lv Facebook
Jaunumi

Starptautiskā konference “Efektīva mācību vadīšana valsts sektorā. Kā kļūt par efektīvāku pieaugušo izglītības mācību vadītāju”

/24.09.2019/

Aicinām piedalīties Erasmus+ programmas finansētā un Valsts administrācijas skolas īstenotā stratēģiskās sadarbības projekta “Pieaugušo izglītības pedagogu apmācības kurss (2017. – 2019.g.)” rezultātu izplatīšanas pasākumā: Starptautiskajā konferencē “Efektīva mācību vadīšana valsts sektorā. Kā kļūt par efektīvāku pieaugušo izglītības mācību vadītāju” š.g. 26. un 27. septembrī.

Konferences laikā būs iespēja piedalīties mācību darbnīcās par pasniedzēju apmācību tēmu, kurus ir sagatavojuši Valsts administrācijas skolas eksperti un partneri - Polijas Nacionālā Valsts administrācijas skola un HAUS Somijas valsts pārvaldes institūts.
 
Konferences programma.
 
Mērķauditorija: publiskā sektora darbinieki, vadītāji un personālvadības speciālisti, kuri plāno un īsteno īstermiņa mācību kursus vai izglītojošus pasākumus (seminārus, darbnīcas u.c.) pieaugušo auditorijām; kā arī pasniedzēji, kas strādā ar publiskā sektora auditorijām.
 
Norises vieta: Valsts administrācijas skola, Raiņa bulv.4, Rīga.
 
Norises laiks: 26. un 27. septembrī, plkst. 9.00 - 17.00.
 
Galvenās tēmas:
  • Dziļākas un dažādākas mācīšanās veicināšana caur digitālo dimensiju.
  • Interaktīvu un iesaistošu mācību metožu izmantošana pieaugušo apmācībā.
  • Cik svarīga ir mācību vadītāja loma un attieksme?
 
Nepieciešamais angļu valodas zināšanu līmenis, lai piedalītos darbnīcās: ir jābūt vismaz B1 līmenim, jo mācības vadīs angļu valodā Valsts administrācijas skolas partnerinstitūciju eksperti.
 
Pieteikšanās: līdz š.g. 24.septembrim, saitē ejuz.lv/konference262709 (lūgums iekopēt saiti interneta pārlūkā).
 
Kontaktpersona: Starptautiskās sadarbības koordinatore Jekaterīna Romaņenko, 67821277, jekaterina.romanenko@vas.gov.lv
 
NB! Informējam, ka š.g. 30.oktobrī Valsts administrācijas skola organizēs līdzīgu vienas dienas konferenci, kuru varēsiet apmeklēt. Informācija par to tiks nosūtīta atsevišķi.

« Atpakaļ