+371 67229116 vas@vas.gov.lv Facebook
Jaunumi

Vienojas par ilgtermiņa sadarbību

/16.11.2015/

Š.g. 13. novembrī Valsts administrācijas skolas (VAS) direktore Edīte Kalniņa un Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas (RISEBA) rektore Irina Senņikova parakstīja sadarbības līgumu.

“Tā kā VAS ir nospraudusi mērķi kļūt par vadošo mācību centru ierēdņiem un valsts pārvaldē nodarbinātajiem Latvijā, tiecamies nodrošināt aizvien kvalitatīvākus un mūsdienīgākus mācību un konsultāciju pakalpojumus. Viens no veidiem ir sadarbības attīstīšana ar akadēmisko vidi. RISEBA ir pirmā no augstākās izglītības iestādēm, ar kuru noslēdzam sadarbības līgumu”, stāsta Edīte Kalniņa. Līgums paredz sadarbību valsts pārvaldes nodarbināto profesionālās kompetences pasākumu īstenošanā un pilnveidošanā.

RISEBA Biznesa departamenta vadītāja Gundega Lapiņa: „Priecājamies un lepojamies, ka mūsu mācībspēkiem būs iespēja dalīties savās zināšanās ar valsts pārvaldes darbiniekiem. Esam jau vienojušies par pirmajiem trim profesionālās attīstības kursiem, kuri interesē VAS vadību un apmeklētājus. Mācību kursi saistīti ar vadības psiholoģiju, projektu vadīšanu un finanšu pārvaldības jomu".

« Atpakaļ