+371 67229116 vas@vas.gov.lv Facebook
Jaunumi

Dalās pieredzē ar Gruzijas Valdības pārstāvjiem

/01.12.2015/

No š.g. 29.novembra līdz 1.decembrim Valsts administrācijas skolas direktore Edīte Kalniņa devusies vizītē uz Gruziju.

Vizīte veltīta valsts pārvaldes reformu pieredzes nodošanai. Edīte Kalniņa Latvijas pieredzē dalās kopā ar Valsts kancelejas direktoru Mārtiņu Krieviņu. Īpaša interese no Gruzijas kolēģiem ir par politikas analīzes un plānošanas procesu, civildienesta izveides un pilnveidošanas jautājumiem. 

Vizītes laikā E.Kalniņa un M.Krieviņš tikušies ar Gruzijas valdības Administrācijas vadītāju Maiju Ckitišvili (Maya Tskitishvili), Civildienesta biroja vadītāju Eku Kardavu (Eka Kardava).
Vizītes laikā delegācijai noritējušas tikšanās arī ar Gruzijas Valsts administrācijas Valdības plānu un inovāciju nodaļu vadītāju Anu Gvenetadzi (Ana Gvenetadze), Starptautiksās izglītības centra vadītāju Nino Čelidzi (Nino Chelidze), Donoru koordinācijas nodaļas vadītāju Tamāru Razmadzi (Tamar Razmadze), kā arī ar Gruzijas Eiropas un Eiroatlantiskās integrācijas ministra biroja ES palīdzības koordinācijas departamenta vadītāju Romānu Kakuliju (Roman Kakulia).

Gruzijas un Latvijas Valsts kanceleju vadītāji vienojušies par ciešāku sadarbību valsts pārvaldes jomā. Arī Latvijas puse ieinteresēta pārņemt labākos piemērus no Gruzijas valdības administrācijas pieredzes, īpaši, kas saistīti ar publisko pakalpojumu sniegšanu iedzīvotājiem, izmantojot vienas pieturas aģentūras pieeju.

 
« Atpakaļ