+371 67229116 vas@vas.gov.lv Facebook
Jaunumi

Mācību vajadzību un mācību ieguvumu ilgtspēja

/21.03.2016/

Š.g. 10.martā Valsts administrācijas skola organizēja atvērto lekciju – diskusiju, kurā ar savu pieredzi dalījās gan valsts pārvaldes institūcijas, gan uzņēmumu pārstāvji.

Pasākumā piedalījās 63 dalībnieki, kas apliecina, ka mūsdienīgas metodes mācību vajadzību noteikšanā un mācību ieguvumu ilgtspēja ir svarīgs, jautājums daudzās iestādēs un uzņēmumos.
Atvērtajā lekcijā Valsts kancelejas pārstāve prezentēja informāciju par valsts pārvaldes būtiskajām vadītāju un darbinieku kompetencēm šobrīd un nākotnē, kā arī dalībnieki iepazinās ar Valsts administrācijas skolas 2015.gada rezultātiem un 2016.gada aktualitātēm.
Lauku atbalsta dienesta pārstāve sniedza informāciju par iekšējā mācību centra darbu, kas ir ļoti veiksmīgs piemērs tam, ka ne vienmēr mācību organizēšanai ir nepieciešami lieli līdzekļi un resursi, bet svarīgāka par visu ir ideja, kas ilgtermiņā dod iespēju sasniegt lieliskus rezultātus un pavērt ceļu personāla kompetenču attīstībai. Ar teorētiskām un praktiskām zināšanām par mācību vajadzību noteikšanu un ieguvumu mērīšanu dalījās arī uzņēmumu -SIA „Spring Valley” un A/S „Cēsu Alus” pārstāvji.
Pēc prezentācijām lekcijas dalībnieki aktīvi diskutēja un iesaistījās grupu darbos.
Lekcijas, programma, prezentācijas, grupu darbu apkopojums un fotogrāfijas ir atrodamashttp://www.vas.gov.lv/lv/pasakumu_arhivs?845/10810#2
 
« Atpakaļ